top of page
Пошук

Повернення з війни. Як компанії прийматимуть демобілізованих / DOU

В ELEKS станом на січень 2023 року 47 фахівців захищають країну в лавах ЗСУ.

Усі колеги та їхні рідні можуть отримати психологічну допомогу через спеціально створений центр усередині компанії. Цьогоріч ELEKS починає співпрацювати з центром «Атлант», що опікується психологічною реабілітацією військових.

А фахівчиня компанії, психотерапевтка Юлія Подлєснова проводитиме серію семінарів для команди про адаптацію військових до сімейного та робочого середовища, а також про комунікацію з армійцями у відпустці, демобілізованими або пораненими солдатами.

«Для елексівців, рідні й близькі яких перебувають у ЗСУ, працює наш психологічний центр, у межах якого ми проводимо ефіри з психологами. 2022 року діяли групи підтримки, які незабаром знову запрацюють. Ми розуміємо, що робота з близькими та друзями військових — частина адаптації та інтеграції наших захисників і захисниць», — кажуть у компанії.

Колегам-військовим, які отримали поранення, компанія надає фінансову та юридичну підтримку, допомагає з організацією лікування та/або реабілітації. За запитом PM або HR і згодою родичів фахівця ELEKS дбає про психологічну підтримку й для родичів пораненого.

Детальніше: https://dou.ua/lenta/articles/demobilization-of-developers/


33 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page